Добре дошли в модерните информационни технологии!

Партньори

Microsoft

- Microsoft LSP (Licensing Solution Partner)
- Microsoft AEP (Authorized Education Partner)
- Microsoft Gold Partner
- Microsoft IT Academy
- Microsoft Country Partner of the Year 2015, 2012, 2010

Dell

Dell PartnerDirect Preferred

Dell Enterprise Architecture Certified Partner

Dell Authorized Service Provider/Dell ProSupport


Pearson Vue

PEARSON VUE is the world’s leading provider of computer – based testing, by providing a full range of services, from the development of online tests to data management. See the full list of available exams here


G Smart

Authorized service center.





ЦАПК „Прогрес” ГРУП АД е водеща българска компания с повече от 30 години опит в сферата на Информационните Технологии. От 1991 година, Центърът е официален партньор на компаниите Dell Inc. и Microsoft Corp. Като системен интегратор и разработчик. ЦАПК „Прогрес” ГРУП АД е водещ ИТ партньор на българското правителство и държавната администрация на Република България. Компанията е оторизиран доставчик за корпоративни клиенти (Large Account Reseller) на Microsoft Corp, както и златен сертифициран партньор.През 2010 и 2012 г., компанията получи признанието на най-високо равнище на годишната партньорска конференция на Майкрософт (Microsoft Worldwide Partner Conference) в Лос Анджелис и Торонто за регионален партньор на годината на Майкрософт.

ЦАПК „Прогрес” ГРУП АД е официален партньор на Dell Inc. за внедряване на корпоративна архитектура (Certified Partner for Enterprise Architecture) и основен сервизан център (Dell ProSupport). ЦАПК „Прогрес” ГРУП АД е и тестващ център на PROMETRIC и Pearson Vue.

Основните дейности на компанията са системна интеграция, включваща дизайн, разработване, инсталация и обслужване на компютърна инфраструктура и програмни системи на базата на Dell и Microsoft, инженеринг, обучение и услуги в сферата на информационните технологии.


Пламен Матеев
Изпълнителен директор

Имейл: P.Mateev@progress.bg

Телефон: 02/870 52 57

Симеон Саздов
Изпълнителен директор

Имейл: S.Sazdov@progress.bg

Телефон: 02/873 03 11

Славка Митова
Изпълнителен/Икономически директор

Имейл: S.Mitova@progress.bg

Телефон: 02/870 21 19

Александър Меродийски
Маркетинг мениджър

Имейл: A.Merodiiski@progress.bg

Телефон: 02/870 91 11

Борис Христов
Ръководител сектор "Информационен инженеринг" - хардуерна и софтуерна поддръжка, хостинг, колокация

Имейл: B.Hristov@progress.bg

Телефон: 02/870 41 59



Димитър Аврамов
Ръководител сектор "Информационни технологии" - продажба и развой на софтуерни решения

Имейл: D.Avramov@progress.bg

Телефон: 02 / 870 35 56



Стоян Узунов
Директор ЦПО/"Център по професионално обучение"/

Имейл: S.Uzunov@progress.bg

Телефон: 02 / 870 91 11

Владимир Узунов
Специалист обучение

Имейл: V.Uzunov@progress.bg

Телефон: 02 / 870 35 56



Димитър Дженков
Специалист продажби/обучение

Имейл: D.Dzhenkov@progress.bg

Телефон: 02 / 870 35 56



Зорница Ангелова
Pearson VUE Test Administrator

Имейл: Z.Angelova@progress.bg

Телефони: 02 / 870 41 59, 02 / 971 39 21

Антония Кънчева
Pearson VUE Test Administrator

Имейл: A.Kancheva@progress.bg

Телефони: 02 / 870 41 59, 02 / 971 39 21



 


 

 


 
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code